Tööstus; tootmisruumide; töökodade korsitamine

Tööstus -ja tootmisruumide koristamine

10 aastat elektroonika tehaste tootmisruumide , ladude, olme ja kontoriruumide koristamise kogemust.

Enamik tööstusi ja ka väiketootmisi on sertifitseeritud ISO standarditele vastavalt. See eeldab ka alltöövõtjatelt ISO standardite järgi sertifitseerimist. Kraamer on sertifitseeritudISO 2001 2008 standardite järgi ja teenuse osutamisel kasutab toodangut loodussõbralikelt tootjatelt, kes on sertifitsee­ritud ISO 1400 standardite järgi.
Tööstus-, lao-, tootmisruumide puhastamisel kooskõlastame eelnevalt meetodid ning koostame ka tasuvusarvutused teenuse sisseostmiseks lähtudes soovidest ja vajadustest.

Meil on pikaajalised kogemused auto­remondi töökodade koristamisel (jääkõlid separeeritakse), samuti pagari­töökodade, logistikaladude , elektroonikatööstustes, metallitöötlemistsehhide, õmblustööstuste koristamisel.

 

 

Garanteerime ladudele ja tööstusele jätkuvalt hooldatud, puhtad ja tolmuvabad pinnad. Toiduainete käitlejatele lisaks ka desinfitseeritud pinnad. Meie müügimees külastab teid meeleldi ning annab tasuta erialast nõu, et pakkuda teile optimaalset koristuse⁄puhastuse teenust teile sobiva kulutuse ulatuses. Võtke meiega ühendust kraamer@kraamer.ee, kohtumiseni.