Postiaadress: Suur-Kloostri 18
10133 Tallinn Estonia
phone +372-6614041
fax +372-6614042
kraamer@kraamer.ee

KORISTUS-PUHASTUSTEENINDUS "KRAAMER"

terazzo, marmor , graniit

Teostame eraldi tööna või hoolduskoristuse käigus betoon -, terrazzo -,marmorpõrandate kristalliseerimist ja graniitpõrandate puhul teemantlihvimist.

Meie ümber on palju 24/7 kasutusel olevaid pindu mlilliste suurpuhastustööd on komplitseeritud. Tavaliselt tekib vajadus liikumise piiramise järele või hoopis hooneosade sulgemiseks.
Kraamer pakub selles osas oma lahenduse. Kasutades mild moppi ja mopi õli ei jää hooldatud pinnale VOC- ja aktiivaine osakesi. Seega on taasmäärdumine peaaegu olematu. Ülipuhtad õliosakesed aga täidavad poore lastes samas pinnal hingata. See võimaldabki pinnad hoida puhtad ja esinduslikud ilma suurpuhastusteta pidevalt kasutuses.

Pinnatöötluse näiteid:

kõrgläikega teemantlihvitud pind, ning hooldatud vaid õlitatud mild-mopiga IMG_0518 copy
Hoolduskoristuse käigus tööstuse pind mikrokristalliseerimismeetodiga 5 p / n FIL4326
hoolduskoristuse käigus mikrokristalliseerimismeetodiga 3 p/n IMG_1184
hoolduskoristuse käigus mikrokristalliseerimismeetodiga 6 p/n  IMG_0454 copy
hoolduse käigus mikrokristalliseerimismeetodiga 2 korda kuus. Pilt on tehtud vahetult peale pesu, nätamaks betooni süvitsi määrdumise astet. IMG_0552 copy
Õlitatud Mild-mopiga hommikuti käsitis hooldades ei näi kaupluse pressitud kivist  põrand enne  sulgemist süvitsi määrdunud. uusuus-k19:07:2017
   

Kõikidele Kramer OÜ pikaajaliste hoolduskoristuslepingutega tagatud põrandate koristamisega kaasneb antibakteriaalne töötlus ja antislip pind. Ühekordsete tööde puhul aga antisslip pinna ja antibakteriaalsust ei taga kauemaks kui  5 päevaks.


Leave a Reply.:Reklaam:.

Müügis on palju uusi tooteid!

.: Uudised :.

.: Otsing:.

The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.