Postiaadress: Suur-Kloostri 18
10133 Tallinn Estonia
phone +372-6614041
fax +372-6614042
kraamer@kraamer.ee

KORISTUS-PUHASTUSTEENINDUS "KRAAMER"

PINDADE PUHASTAMINE

 

Bio-circle

Lp. Daamid ja Härrad

 

Pöördun teie kõikide edukate ja edukateks saavate poole üleskutsega:

 

Kulutagem vähem, hooligem rohkem ja edu saab olema märgatav. Euroopas laialt levima hakanud väikepesu seade Bio-Circle tööstusele, väikestele töötubadele on suurepärane võimalus kulutada vähem, samas tõsta töökvaliteeti. Liikumises olevate osade puhastamisel on oluline puhtuse kvaliteet, selleks vajate aga meistrimeest, ja esmaklassilisi tingimusi puhtuse saavutamiseks. Bio-Circle parim omadus: meistrimees näeb puhastatavat pinda, ta saab seda reaalselt katsuda, tal on võimalik koheselt otsustada, ta ei pea ootama terve pesumasina tsükli lõppu. Õli ja rasva eemaldavad mikroorganismid, nad ei ole pindade suhtes agressiivsed. Lahus ei sisalda keemiliselt aktiivseid ühendeid, mis võib õrnu pindu (lakk, plast, Al, Cu, Teras) kahjustada.

 

Kasutada saab kõikjal, kus on vaja eemaldada rasva ja õli.

Elektroonikatööstuses Aluspinna tugevdaja Mootorite kapitaalremontimisel
Reinforced base

 

Enam tähelepanu tegijatele ja nende tegevusele ning sinu toodang saab meeletu tähelepanu osaliseks, sest su toodang on sinu nägu!

 

Tähelepanu kaastöötaja suhtes muudab ta lojaalseks Kvaliteet sõltub tingimustest: pind on puhas, kui sul õnnestub teda puhtana näha. Erinevalt lahustitega ja kuumas pesumasinas pesemisest ei kuivata Bio-Circle pindu.

 

Lahus ei määrdu nii kiiresti, masinale on kergesti lisatav ka sõelfilter kui tegemist peaks olema otse tootmisest tulevate detailidega. Diisliga⁄petrooliu­miga pestes aga on aine kulu suur kuna lahus määrdub kiiresti. Keskmiselt iga kahe kuu tagant.

 

Odav ja mugav

Ei vaja eraldi ruumi, lisatakse vaid töölahust!

 

Tööstuses, otse tootmise vahetusläheduses.

 

 

Nii lihtne ongi edu saladus. Mida vähem teete kulutusi, seda rikkam te olete, sest puhta pinna saavutamiseks teete minimaalseid kulutusi võrrelduna lahusega või detailipesumasinaga pesemisega. Bio-Circle on suurepärane asendaja detaili pesumasinale, kui kogused on keskmised või väiksemad. Aga mis peamine – mis selle määrdunud diisliga ikka teha, maksa aga eraldi selle utiliseerimise eest!

värvilisest metallist -ja poleeritud

pindade puhastamiseks

tervislik, energiasäästlik,

efektiivne

tahmafiltrid

tööstusseadmetes

autode katalüsaaorites

ka pigmendi eemaldamiseks

 

 

 

 

Hea otsustaja, palun võimalust külastada teie töökoda, kus saaksin koheselt ka masinat töös demonstreerida. Samuti on võimalik masinat 2 nädalaks rentida. Konkreetsete kokkulepete tegemiseks palun helistage meile numbril 6614041. Meie kontor on avatud tööpäeviti kell 9.00 – 17.00.

Bio Universaal S asendab rasv­ärastusel lakibensiini, tärpentiini, lahusteid, tehnilist piiritust ja muid söövitava ning tervist kahjustava toimega aineid. Eemaldab tugeva happelise (rasv) määrdu­muse plast- ja metallpindadelt. Ka pindadelt, mis on õrnad, nagu tina, vask. Mitte kasutada alumiiniumil. Pinnad on koheselt edasitöödeldavad, valmis värvimiseks, galvaniseeri­miseks ja fosfatiseerimiseks.

 

Bio-tehnoloogial baseeruva aine eelised:

  • ei aurustu, lõhnatu
  • ei kahjusta tervist
  • ei teki õlist mikrokihti
  • ei kahjusta värvitud/lakitud pindu
  • toimib koheselt

 

 

 

 

Kasutamine: pihustage ainet määrdunud pinnale, oodake mustuse voolavu­seni, seejärel puhastage kätepaberiga või peske veega. Võib ka suruõhuga kuivatada. Metall- ja mistahes pindu võib koheselt katta värviga/lakiga.

Hind käibemaksuga: 3.77 € ⁄ l

 

Final Tuch sobib alumiinium- ja vaskpindade puhastamiseks. Final Tuch ei tekita oksiidikihti, seega on ta sobiv eriti õrnade pindade puhastamiseks. Samuti on ta suurepärane vahend valu- ja pressvormide poleeritud pindade ülepühkimiseks valuprotsessi käigus.

 

Suurepärane vahend pärast haavlipritsiga puhastamist filmjast õlisest mikrokihist vabanemiseks struktuurseltmetallipinnalt.

Kas tuleb tuttav ette? :

korduvakasutusega haavliga

puhastatud konstruktsioon on haljas

juba 10 aastaga

Kas ei näe esinduslik välja?

 Näita suurelt pöördõhu püstoliga

puhastamist ja kuivatamist 

NB! vajalik kompressor

tootlusega 260 L/min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasutamine: Final Tuch sobib kasutamiseks nii ultrahelimasinates kui ka käsitsi pihustusmeetodil.

Final Tuch pihustatakse pinnale ja pühitakse kergelt või kasutatakse kuivatatud suruõhku.

See vahend on kiirelt aurustuv.

 

Hind käibemaksuga: 3.95 € ⁄ l

 

Pakkumise küsimine aadressil kraamer@kraamer.ee
või helistage telefonil 6614041

 

Meile küsimuste ja kommentaaride jätmiseks palume saata meile meilikene aadressil kas kraamer.info@gmail.com võikraamer@kraamer.ee aga samuti võib meiega kontakteerumiseks ka kasutada Google’i süsteemis olevat vestluse või Chat’i võimalust, kus teie sisestatud teade jääb meid ootama. Samuti on meiega võimalik võtta ühendust ka läbi Skype’i (meie skypenimi: Kraaamer (kolme A-ga) ) kui me juhtume parasjagu Skype’is olema.

 
.:Reklaam:.

Müügis on palju uusi tooteid!

.: Uudised :.

.: Otsing:.

The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.