Postiaadress: Suur-Kloostri 18
10133 Tallinn Estonia
phone +372-6614041
fax +372-6614042
kraamer@kraamer.ee

KORISTUS-PUHASTUSTEENINDUS "KRAAMER"

KORISTUS, HOOLDUSKORISTUS; PUHASTUSTEENINDUS

 

Kogemused alates 1992 aastast  
kaubandus -, teenindus -, tööstus -, kontori -, logistika keskuste – ning laopindade koristamisel.

Meie eelised :
Stabiilne hind. Stabiilne kvaliteet. Tugev järelevalve. Hästi varustatud töötajad. Kliendisõbralik suhtlemine. Loodust säästvad puhastusvahendid. Optimeeritud tööjaotus. Turvalisus.

OÜ Kraameri kvaliteedijuhtimissüsteem vastab standardi EVS-EN ISO 9001 :2008 nõuetele ja on registreeritud alates 11.05.2007. a. Me pakume teenust ka kõige nõudlikumale kliendile.

Kõik 2014 ja 2015 Kraamer OÜ hoolduskoriostuslepinguga liitujad saavad kord aastas, vastavalt vajadusele, akende välispesu tasuta. Samuti toimuvad vajadusel 1 kord aastas põrandate süvapuhastused tasuta.

OÜ Kraamer tagab vajadusel tasulised eripuhastööd hoolduskoristuslepingutega seotud klientidele 25 % -lise soodustusega järgmiste tööde osas: Puhastustööd kõrgemal ulatuvuskõrgusest. Põrandate ja ka ESD-põrandate vahatamistööd. Betoon – ja terazzopõrandate hooldus mikrokristalliseerimismeetodil (tagatud on jätkuv tolmuvaba ja esindusliku välimusega pind). Graniitpõranda puhastus  ja poleerimine. Klaaspindade sisepesu, koos raamide ja aknavahede puhastamisega. Naturaalsete puitpõrandate vahatamine või õlitamine. Linoleumpõrandate vahatamine. Tekstiilpindade puhastamine. Lamell-, ruloo -ja ribikardinate puhastamine kliendi juures.

Ka väikeste kaubanduspindade ja kodude koristamisel saame olla abiks. Tutvuge Mild-Mopiga

 

Hoolduskoristus kontorites 

teenuse hinnad alats 13 € kuus

Paljudes kontorites ei ole pakutava teenuse maht üle 1,5 tunni, st pinda on ca 300 m². Kuid see ei taga ka 3.20 € tunnipalga juures 172.56 € bruto­palka. See tähendab, et ca 32.- €tuleks maksuameti heameeleks juurde maksta. Koristustööde optimeerimisel saame sellest probleemist üle. Pakume pika­ajalist teenust, mis põhineb töövõtulepingul, milles on eelnevalt kokku lepitud teile vajalik koristustööde maht ja aeg. Näiteks: koristamine iga päev, üle päeva, kaks või kolm korda nädalas; lisatööd: nõude pesemine, ruumide lõhnasta­mine jms. Meie firma pakub teile koristamiseks tasuta analüüsi ja võimalust valida erinevate koristustööpakettide vahel. Pakkumise saamiseks edastage meile järgmised andmed: ruumide pindala, sisustustihedus (umb­kaudne %), ruumi otstarve sõltuvalt külastatavusest, tualettruumide arv (eraldi N ja M), üldkasutatavate ruumide arv (koridorid, trepikojad, fuajeed, duširuumid, saunad) ja erisoovid (nõude pesemine, tualetttarvikute hankimi­ne ja jooksvalt dosaatoritesse asetamine). Meie müügimees külastab teid meeleldi, et pakkuda teile optimaalset koristuse⁄puhastuse teenust teile sobiva kulutuse ulatuses.kraamer@kraamer.ee

 

Hoolduskoristus tööstuses

Enamik tööstusi ja ka väiketootmisi on sertifitseeritud ISO standarditele vastavalt. See eeldab ka alltöövõtjatelt ISO standardite järgi sertifitseerimist. Kraamer on sertifitseeritudISO 2001 2008 standardite järgi ja teenuse osutamisel kasutab toodangut loodussõbralikelt tootjatelt, kes on sertifitsee­ritud ISO 1400 standardite järgi.

Tööstus-, lao-, tootmisruumide puhastamisel kooskõlastame eelnevalt meetodid ning koostame ka tasuvusarvutused teenuse sisseostmiseks lähtudes soovidest ja vajadustest. Meil on pikaajalised kogemused auto­remondi töökodade koristamisel (jääkõlid separeeritakse), samuti pagari­töökodade, logistikaladude , elektroonikatööstustes, metallitöötlemistsehhide, õmblustööstuste koristamisel. Garanteerime ladudele ja tööstusele jätkuvalt hooldatud, puhtad ja tolmuvabad pinnad. Toiduainete käitlejatele lisaks ka desinfitseeritud pinnad. Meie müügimees külastab teid meeleldi ning annab tasuta erialast nõu, et pakkuda teile optimaalset koristuse⁄puhastuse teenust teile sobiva kulutuse ulatuses. Võtke meiega ühendust kraamer@kraamer.ee, kohtumiseni.

 

Hoolduskoristus kauplustes

Pakume pikaajalist teenust, mis põhineb töövõtulepingul, milles on eelnevalt fikseeritud teiepoolsed nõudmised ja erisoovid. Kraamer OÜ poolt pakutava teenuse eeliseks on suur jõudlus, loodust säästvad puhastusvahendid ja -meetodid, paindlikkus ja lühike koristamise aeg. Suurpuhastusi tagame oma lepingupartneritele võimalikult väikeste kaudsete kuludega. Oleme koolitatud ja kogemustega looduskivide ja terrazzo hooldajad. Ligikaudse hinnapakku­mise saate, kui esitate järgmised andmed: koristatava pinna suurus, katte­materjal, külastatavus, koristamise aeg. Toidukaupluste koristamisel järgime teenuste vastavust kvaliteedistandardile ISO 9001 2008 ning kasuta­tavate puhastus­kemikaalide vastavust ning puhastusmeetodite vastavust standardile ISO 14 000. Meie müügimees külastab teid meeleldi, et pakkuda teile optimaalset koristuse⁄puhastuse teenust teile sobiva kulutuse ulatuses. kraamer@kraamer.ee

 

Hoolduskoristus üldkasutatavates ruumides

Üldkasutatavate pindade all mõtleme eelkõige kaubandus- ja teenindus­keskusi, sadama-, raudtee-, lennujaama terminale jne. Pakume pikaajalist teenust, mis põhineb töövõtulepingul, milles lepitakse kokku koristustööde maht ja aeg. Teenusega kaasneb ka tualettruumidesse tarvikvara paigalda­mine. Kogemused Selveri kauplusteketiga ja Tallinna Lennujaamaga.

 

Hoolduskoristus üldkasutatavates ruumides

Vahendame koduabilisi. Meie kaudu on võimalik leida teile sobiv inimene ja sõlmida vajalikud lepingud. See tagab turvalisuse ja annab teile juriidilised garantiid. Samuti võtame enda kanda koristus- ja hooldusvahendite hankimi­se. Hinnapakkumise saamiseks edastage meile palun järgmised andmed: asukoht (mitte täpne aadress), pindala (vastavalt erinevatele kattematerjali­dele), inimeste arv (ruumide aktiivseid kasutajaid), koristamise aeg. Kodumajapidamises pindade hooldamisel anname head nõu alati tasuta. Eramaja omanikud, kevad on tulekul! Tutvuge ka klaaspindade pesuga uudiste rubriigis, uudistega parket- ja naturaalse puitpõranda hooldamiseks.

 

Hinnapakkumisi koristatavatele pindadele esitame vastavalt päringule. Ootame teilt e-maili aadressil kraamer@kraamer.ee või helistage meile telefonil 6614041. Hinnad alates 0.42 € ⁄ m²

 

Meile küsimuste ja kommentaaride jätmiseks palume saata meile meilikene aadressil kaskraamer.info@gmail.com või kraamer@kraamer.ee aga samuti võib meiega kontakteerumiseks ka kasutada Google’i süsteemis olevat vestluse või Chat’i võimalust, kus teie sisestatud teade jääb meid ootama. Samuti on meiega võimalik võtta ühendust ka läbi Skype’i (meie skypenimi: Kraaamer (kolme A-ga) ) kui me juhtume parasjagu Skype’is olema.

 

 

 
.:Reklaam:.

Müügis on palju uusi tooteid!

.: Uudised :.

.: Otsing:.

The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.