Koristamine – Tööstus ja Töökojad

cleaning in industrial rooms

Ülemaailma otsitakse võimalusi tööstusruumide optimaalseks koristamiseks. näiteid meie 30 aastasest tööstusruumide koristamisest.
töökoda
Pinnad tootmisruumides ei vajata sagedast pesemist. tööstuses on kombeks, et igaüks koristab oma töökoha ise, Üldkasutatavad pinnad ladustamise alad olmeruumid ja kööginurgad vajavad kuivpuhastust. Eeltöödeldud pinnad tööstuses võimaldavad vabu – vabaneivaid pindu korrashoida mahus -700 m²/h tööstuspindadel kuis mehhaniseeritud koristamine ei ole võimalik. Olmeruumid, köögid kuni 80 m²/h eeldusel et käsitsi nõusid ei peasta ja isiklike asju ei pea koristaja ümberpaihutama.

 

eemaldatud õliplekid
 Töökodades eemaldame ka poorsesse pinda imendunud õliplekid. Peale pesu saab alati tagatud antislip effekt.

 

 

 

põranda pampers
Õlipleki eemaldamine poorsest pinnast.
impregneeritud põrand
 Eeltöödeldud pinnad kergetööstuses võimaldavad koristus tsükleid läbi viia kiirelt ja töötmist segamatult.
Lõuna või kohvipauside ajal  võimaldab selline pind koguda tolmu või ülekoristus teostada jõudlusega u 450 m² Selline põrand ei märga süviti ning kuivab hetkega. põrandale on tagatud antibakteriaalne pind ja antislip effekt.

Elektroonika tööstuse koristamise kohgemus on pik üle 10 aasta . oleme koristanud edukaslt Stoneridge electronics ; Leab ; IPM electronika. kokku u 13 000 m².

Järgides kõiki esitatavaid nõudeid, kvaliteeditandardeid tagame puhtuse  5 päevase koristussagedusega 0,65 €/m² Kraameri poolt pakutava teenusega on tagatud pikaajaline vahataud pinna hooldus. 
 
praktiliselt taasmäärdumatu
Klikates pildil näete et ka kleebiste äärtesse ei kogune mustust ega tolmu. Rapsiõli baasil valmistaud ESD vahad on vastupidavad ja mustusthülgavad. Ka kõige optimaalsema koristussageduse juures tagavad vähemalt 2 aasta vältel mainitud vahad laitmatu puhtusega -ja kõikidele mõõdistustele vastava pinna.
 
 

 

 

segamatu koristus
Oleme märkamatud ja vaiksed. Kasutades õltatud Mild moppi oleme pindadel kus tehnikat kasutada ei saa, kiired ja effektiivsed kogumaks tolmu ja pesemaks pindu käsitsi u 500 m²/h inimesekohta. Seda võimaldab biotehnoloogial baseeruvad koristusained. Õlitatud Mild -mop on kerge käsitleda võrreldses mikrokiuga ja on tõhus tolmukoguja kui ka effektiivne pesemisel.

Sellel vanast hiinast pärineval koristamise tehnoloogial on palju eeliseid võrreldes tänapäevaste tehnoloogiatega.

 

Mild- mop

 

Peamine on odavus, vähemalt 25 % suurem tööjõudlus ning vähene taasmäärdumus. Ühe õlitatud Mopiga korjad tolmu ja samaageselt pühid niiskelt üle.