Kardinate puhastamine

Kardinate pesu

Juba mitmendat aastat pakume oma klientidele lamellkardinatepesuteenust, see on kardinate pesu, mis toimub kliendi juures. Kardinapesumasin ehitatakse akna ees rippuvate kardinate ümber. Eeliseks on kardinate kuivamine vabalt täiespikkuses rippudes. Keskmine kardinate puhastusaeg on ≈30 minutit akna kohta puhastatav apinna arvestus käib akna ees oleva pinna järgi.

Peseme ka vahatud rulookardinaid ja ribikardinaid.

Kardinate pesu teenuse eest on võimalik tasuda kohapeal pangakaardiga.
Meile küsimuste ja kommentaaride jätmiseks palume saata meile meilikene aadressil kas kraamer.info@gmail.com või kraamer@kraamer.ee aga samuti võib meiega võtta ühendust ka läbi Skype’i (meie skypenimi: Kraaamer (kolme a-ga) ) kui me juhtume parasjagu Skype’is olema.
Vahendame koduabilisi. Meie kaudu on võimalik leida teile sobiv inimene ja sõlmida vajalikud lepingud. See tagab turvalisuse ja annab teile juriidilised garantiid. Samuti võtame enda kanda koristus- ja hooldusvahendite hankimi­se. Hinnapakkumise saamiseks edastage meile palun järgmised andmed: asukoht (mitte täpne aadress), pindala (vastavalt erinevatele kattematerjali­dele), inimeste arv (ruumide aktiivseid kasutajaid), koristamise aeg.

kardinate puhahatsatmise hind 7,9 €/m²

Väljakutsetasu 20 €