Elektroonika Puhastusvahendid

Viimastel aastatel on palju kõneainet pakkunud mustuse kristalliseerimine. Selle meetodi eeliseks on puhastusprotsessides vähese vee kasutamine. Ja oluline on see seetõttu, et vesi kallineb, kuna kasutuskõlblikku puhast vett jääb meie planeedil aina vähemaks. Elektroonikatööstuses on oluline ruumielementdel säilitada neutaalne laeng. See aga eeldab antistaatikute kasutamist. Enamik antistaatikuid on aga õlid või emulsioonid.

 Bio chem pakub elektroonikatööstusele antistaatilisi puhastuslappe stencelite puhastamiseks, samuti näpujälgede eemaldamiseks õrnadelt pindadelt.

Final Tuch, 6.10 € ⁄ liiter
Stencil Wipes, 19.40 € ⁄ 200 rätti

Final Tuch ja Stencil Wipes on sarnased tooted. Kui tootmises on olemas vastavate puhastuslappide pesumasinad, siis võib kasutada Stencil Wipes-i rättide asemel ka Final Tuch-i.

 Final Tuch pihustatakse pinnale ja pühitakse kergelt. See vahend on ülikiirelt aurustuv.

 Enamike elektroonikatööstuses kehtivate standardite kohaselt tuleb stenceleid pesta masinas. Masinpesus on aga olulisel kohal keemia, mis lahustab rasvu. Bio-circle annab võimaluse pesta õrnu pindu ja ka alumiiniumdetaile nende pindasid kahjustamata.

 Tihti oleme dilemma eest, kus terve tsükli läbi teinud pesumasinast saame tinutuspastat täis avadega stencili ja pesutsüklit tuleb korrata. Eriti väikestel tootmisüksustel on see probleemiks tehnilise varustatuse tõttu.

Elektronik Star, 6.- € ⁄ liiter

Elektronik Star on antistaatiline puhastusvahend kõikidele pindadele, kus neutraalne laeng on oluline.

Bio Universaal S, 3.77 € ⁄ liiter

 Bio Universaal S asendab rasv­ärastusel lakibensiini, tärpentiini, lahusteid, tehnilist piiritust ja muid söövitava ning tervist kahjustava toimega aineid. Eemaldab tugeva happelise (rasv) määrdu­muse plast- ja metallpindadelt. Ka pindadelt, mis on õrnad, nagu tina, vask. Mitte kasutada alumiiniumil. Pinnad on koheselt edasitöödeldavad, valmis lakkimiseks.

 Bio-tehnoloogial baseeruva aine eelised:

Ei aurustu, lõhnatu, ei kahjusta tervist, ei teki õlist mikrokihti, ei kahjusta värvitud/lakitud pindu, toimib koheselt

Kasutamine: pihustage ainet määrdunud pinnale, puhastamise tõhustamiseks võib kasutada pehmet pintslit, ning seejärel loputada veega ja kuivatada suruõhuga.

Bio-circle

Stecile⁄shablone saab suurepäraselt puhastada Bio-circle -ga.

 Eelised:

 Ei vaja eraldi ruumi pesemisseadmetele, puhastusprotsess on kiire – maks 5 min, neutraalne laeng, rasvaeemaldamine jääkideta, trükiplaatide puhastamisel ei eemalda silikoni.